Політика конфіденційності Monsanto при подачі заяви на роботу

Перед подачею заяви на роботу або відправлення онлайнової заяви ми просимо Вас уважно ознайомитися з Політикою конфіденційності компанії Monsanto.

Ваша заява і будь-яка додаткова інформація, яку Ви добровільно надаєте Monsanto, буде збиратися та зберігатися у глобальній базі даних Monsanto, розташованої у Сполучених Штатах Америки. Ваша інформація буде використовуватися виключно для цілей, пов'язаних з процесом найму, або для цілей звітності згідно з вимогами чинного законодавства або нашої Політики конфіденційності. Для обробки Вашої інформації Ваші дані будуть доступні тільки для осіб з компанії Monsanto, які мають відношення до процесу найму, або для третіх сторін, що діють від імені Monsanto. Від будь-якої третьої сторонни, яка має доступ до інформації про Вас, Monsanto вимагає використовувати Вашу інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності і тільки для цілей, пов'язаних з наймом, чи іншим чином згідно з нашою Політикою конфіденційності.

Ви можете у будь-який час повернутися на веб-сайт онлайнового найму компанії Monsanto і оновити або видалити свою інформацію. Згода, яку Ви дасте нижче, дозволить Monsanto збирати, розкривати та використовувати Вашу інформацію в описаних вище цілях і передавати її в нашу безпечну базу даних в Сполучених Штатах. Без вашої згоди ми не зможемо обробити Вашу заяву.