Gizlilik Politikasını

Monsanto’da işe başvurmadan veya çevrim içi başvurunuzu Monsanto’ya göndermeden önce Monsanto’nun Gizlilik Politikasını dikkatle incelemeniz rica olunur.

Başvurunuz ve Monsanto’ya kendi isteğinizle verdiğiniz her türlü ek bilgi toplanacak ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan küresel Monsanto eleman bulma veri tabanımızda saklanacaktır. Hakkınızdaki bilgiler, sadece eleman bulmayla ilgili amaçlarla, ya da ilgili yasaların gerektirebileceği durumlarda veya Gizlilik Politikamızda belirtildiği gibi raporlama amaçlarıyla kullanılacaktır. Verilerinize sadece Monsanto içindeki eleman bulma süreciyle ilgili kişiler ya da hakkınızdaki bilgileri Monsanto adına işlemden geçirmek için çalışan üçüncü şahıslar erişebilecektir. Monsanto, hakkınızdaki bilgilere erişmeye yetkili üçüncü şahısların söz konusu bilgilere Gizlilik Politikamız uyarınca muamele etmelerini ve bunları sadece eleman bulmayla ilgili amaçlarla veya Gizlilik Politikamızla uyumlu şekilde kullanmalarını zorunlu kılar.

Monsanto’nun çevrim içindeki eleman bulma web sitesine istediğiniz zaman giderek bilgilerinizi güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Aşağıda vereceğiniz onay Monsanto’ya hakkınızdaki bilgileri toplaması, yukarıda belirtilen amaçlarla kullanması ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki güvenli veri tabanımıza aktarması için izin verir. Onayınız olmadan başvurunuz işlemden geçirilemeyecektir.